جذب همکار و نویسنده

سلام. همون طور که اطلاعات دارید مدتی هست که سایت آپدیت نشده که دلیلش مشغله کاری زیاد من هست. پس دنبال یه نفر میگردم که بتونه سایت رو بگردونه و مطلی بزاره. اگه به داشتن سایت علاقه دارید با من تماس بگیرید :

تلگرام : @IAMIRANIAN


گاهی مواقع شما به یک فرد پیغامی را در تلگرام ارسال می کنید ولی مانند ویژگی هایی که این نرم افزار دارد مانند قابلیت پنهان کردن آنلاین بودن و همچنین جلوگیری از زده شدن تیک دوم ، شما نمی دانید که آیا فرد مورد نظر پیام شما را خوانده است یا نه. در این پست از آی ترفند روش هایی را به شما آموزش می دهیم که توسط آن ها می توانید بدانید که آیا فرد آنلاین است و پیغام شما راخوانده است یا نه.

  دانلود خودکار در موبایل با ADM

استفاده از پیغام Forward شده

همان طور که می دانید پیغام های یک کانال قابلیت تعداد نمایش هایش را دارد. پس یک کانال دلخواه با اسمی که فرد مورد نظر شک نکند ایجاد کنید و برای جاوگیری از مشکوک شدن فرد در داخل آن یک استیکر قرار دهید. اکنون آن استیکر را برای فرد مورد نظر Forward کنید. در صورت بازدید فرد تعداد بازدیدهای آن استیکر افزایش پیدا می کند.

دانستن آنلاین بودن فرد در حالت Last Seen Recently تلگرام

استفاده از پیغام صوتی

هنگامی که شما یک فایل صوتی را به کسی ارسال می کنید ، در داخل آن یک دایره به معنی مشاهده نشدن توسط فرد نمایش داده می شود و اگر این دایره پاک شود یعنی فرد مورد نظر صوت شما را گوش داده است.

  نمایش صفحه موبایل بر روی لپ تاپ و تلویزیون

دانستن آنلاین بودن فرد در حالت Last Seen Recently تلگرام

ایجاد یک Secret Chat

هنگامی که شما یک Secret Chat در تلگرام ایجاد می کنید پیغامی مانند عکس زیر به شما نمایش داده می شود که به معنی این است که فرد مورد نظر آنلاین نمی باشد. اگر این پیغام نمایش داده نشود به این معنی است که فرد مورد نظر آنلاین می باشد.

دانستن آنلاین بودن فرد در حالت Last Seen Recently تلگرام

منبع : آی ترفند
برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران


1)ابتدا نظرات دیگر را مطالعه نمایید و اگر سوال شما در آن ها نبود نظر خود را ارسال کنید
2)فقط نظرهای مربوط به این پست تایید می شوند
3)ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی ممنوع است
4)سوال هایی که نیاز به پاسخ بلند دارد را در انجمن بپرسید
تاييد شده: 325
منتظر تایید: 57
اسپم: 9
سطل زباله: 66

کانال تلگرام آی ترفند