جذب همکار و نویسنده

سلام. همون طور که اطلاعات دارید مدتی هست که سایت آپدیت نشده که دلیلش مشغله کاری زیاد من هست. پس دنبال یه نفر میگردم که بتونه سایت رو بگردونه و مطلی بزاره. اگه به داشتن سایت علاقه دارید با من تماس بگیرید :

تلگرام : @IAMIRANIAN


در این پست از آی ترفند اپلیکیشنی را برای اندروید به شما معرفی می کنیم که توسط آن می توانید برای خود تماس جعلی با صدای دلخواه ایجاد کنید تا در زمان مشخص شده با شما تماس بگیرد. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به قابلیت ایجاد اس ام اس و گزارش تماس جعلی اشاره کرد.

دانلود نرم افزار

آخرین نسخه این اپلیکیشن را می توانید از (این لینک) دانلود کنید. در نسخه های جدید این نرم افزار بخش SMS جعلی آن پاک شده است ، اگر می خواهید از این قسمت استفاده کنید می توانید نسخه قدیمی آن را از (این لینک) دانلود کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که این اپلیکیشن از اندروید ۶ به پایین پشتبانی می کند. اگر نسخه جدید آن از این قابلیت پشتیبانی می کند لطفا در نظرات اعلام کنید.

تماس جعلی

برای این کار بعد از اجرا به قسمت Fake Incoming بروید. در این بخش می توانید نام فرد تماس گیرده و شماره او را در به ترتیب در قسمت Name و Caller ID وارد کنید و سپس زمان تماس را وارد کنید و یا بگویید که بعد از مدتی مثلا ۳۰ ثانیه زنگ بزند.

پیامک جعلی

برای این کار به بخش Fake SMS Log بروید به ترتیب شماره فرد ، نام ، متن پیام و سپس حالت آن که ارسال و یا دریافت شده است و حالت خوانده شدن آن را وارد کنید.

گزارش جعلی تماس

برای این کار به بخش Fake Call Log بروید و به ترتیب شماره فرد ، نام ، مدت زمان تماس و حالت تماس را وارد کنید.

تنظیمات نرم افزار

در قسمت تنظیمات شما می توانید یک صدا را وارد کنید تا در تماس جعلی پخش شود

از دیگر کارهایی که می توانید در قسمت تنظیمات انجام دهید فعال کردن Prox Sensor می باشد که با فعال بودن آن در صورت لمس حسگر مجاورتی موبایل بلافاصله یک تماس جعلی دریافت کنید.

همچنین در بخش تنظیمات می توانید زنگ تماس و صفحه تماس را نیز تغییر دهید.

منبع : آی ترفند
برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,

مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران


1)ابتدا نظرات دیگر را مطالعه نمایید و اگر سوال شما در آن ها نبود نظر خود را ارسال کنید
2)فقط نظرهای مربوط به این پست تایید می شوند
3)ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی ممنوع است
4)سوال هایی که نیاز به پاسخ بلند دارد را در انجمن بپرسید
تاييد شده: 337
منتظر تایید: 2
اسپم: 9
سطل زباله: 0

کانال تلگرام آی ترفند