جذب همکار و نویسنده

سلام. همون طور که اطلاعات دارید مدتی هست که سایت آپدیت نشده که دلیلش مشغله کاری زیاد من هست. پس دنبال یه نفر میگردم که بتونه سایت رو بگردونه و مطلی بزاره. اگه به داشتن سایت علاقه دارید با من تماس بگیرید :

تلگرام : @IAMIRANIAN


در این پست از آی ترفند روشی را برای شما آماده کرده ایم که توسط آن می توایند صفحه موبایل اندرویدی خود را بدون نیاز به هر گونه نرم افزار اضافه ای بر روی لپ تاپ و یا تلویزیون های هوشمند نمایش دهید.

برای این کار در ویندوز ۱۰ خود کلمه Connect را جستجو کنید تا با صفحه زیر روبرو شوید. اگر چیزی پیدا نکردید کافی است ویندوز خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

اکنون در موبایل خود در قسمت تنظیمات کلمه Screen Sharing را جستجو کنید. با توجه به نسخه اندروید و یا مدل گوشی ممکن است این کلمه کمی فرق کند.

در صفحه باز بر روی نام لپ تاپ خود کلیک کنید.

همان طور که مشاهده می کنید صفحه گوشی شما در لپ تاپ نمایش داده خواهد. از ویژگی های خوب این روش قابلیت چرخش صفحه در صورت چرخیدن صفحه گوشی می باشد.

اشتراک تصویر در تلویزیون

برای این کار تلویزیون شما قابلیت اتصال به اینترنت و امکان DLNA  و یا Smart View را داشته باشد. در صورت داشتن این امکان می توانید نام تلویزیون خود را در صفحه موبایل و در صفحه بالا مشاهده کنید.

همچنین اگر تلویزیون شما قابلیت Wifi Direct داشته باشد نیز می توانید از این امکان استفاده کنید.

منبع : آی ترفند
برچسب ها: ,,,,,,,,

مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران


1)ابتدا نظرات دیگر را مطالعه نمایید و اگر سوال شما در آن ها نبود نظر خود را ارسال کنید
2)فقط نظرهای مربوط به این پست تایید می شوند
3)ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی ممنوع است
4)سوال هایی که نیاز به پاسخ بلند دارد را در انجمن بپرسید
تاييد شده: 325
منتظر تایید: 12
اسپم: 9
سطل زباله: 0

کانال تلگرام آی ترفند