aparat

آخرین

محبوب

پیشنهادی

انتقال اطلاعات بین حافظه های ابری

حافظه های ابری یکی از امکانات های خوب بوجود آمده بر پایه اینترنت می باشند که توسط آن ها می توانید اطلاعات خود را بدون نگرانی از پاک شدن آن ها و دسترسی همیشگی در همه جا ، ذخیره کنید. در این پست از آی ترفند سایتی را معرفی می کنیم که می توانید توسط یک سایت همه حافظه های ابری خود را مدیریت کنید و فایل های خود را بین آن ها منتقل کنید.

ابتدا به سایت multcloud بروید و در آن ثبت نام کنید.

اکنون کافی است حافظه های ابری خود مانند گوگل درایو یا مگادانلود را از قسمت Add Cloud اضافه کنید.

آپلود فایل با آدرس و از رایانه

یکی از مشکلاتی که گوگل درایو دارد عدم امکان آپلود از طریق آدرس می باشد ، اما توسط این سایت می توانید به راحتی و انتخاب حافظه خود از سمت چپ توسط آدرس و یا از رایانه خود در حافظه مورد نظر فایل آپلود کنید.

  دریافت VPS رایگان از سرورهای Microsoft و NVidia

انتقال فایل به حافظه ها

برای انتقال فایل کافی است از قسمت بالا گزینه Cloud Transfer را انتخاب کنید و سپس ابتدا فایل هایی که می خواهید منتقل کنید و سپس حافظه ای که فایل ها به آن منتقل می شود را انتخاب کنید.

بعد از این کار با انتخاب گزینه مشخص شده می توانید انتقال فایل ها را مشاهده کنید.

مشاهده وضعیت حافظه ها

برای مشاهده مقدار فضای استفاده شده از حافظه ها گزینه Cloud Explore را انتخاب کنید.

همگام سازی حافظه ها

برای همگام سازی دو حافظه به صورتی که اگر فایلی در یکی اضافه شد در دیگری هم اضافه شود کافی است گزینه Cloud Sync را انتخاب کنید و حافظه های خود را اضافه کنید.

  تبدیل آنلاین گفتار فارسی به متن

اضافه کردن زیر حساب

نسخه رایگان این سایت محدودیت انتقال ۲ ترابایت اطلاعات را دارد اما شما می توانید با کلیک بر روی نام کاربری خود در بالا راست و انتخاب Sub Account چند حساب دیگر از این سایت ایجاد و به آن اضافه کنید.

انتقال فایل بین هاست

یکی از امکانات خود این سایت پشتیبانی از FTP می باشد که توسط آن می توانید فایل های سایت خود در هاست را به یک هاست دیگر منتقل کنید.

سایت های پشتیبانی شده

pCloud, Egnyte, AmazonS3, Box, MEGA, Evernote, Mysql, HubiC, Flickr, ADrive, Alfresco, OwnCloud, MediaFire, Baidu, Hidrive, Yandex, WEB.DE, Mydrive, Cloudme, Amazon, Copy, SugarSync, WebDAV, Google Drive, OneDrive, Dropbox,

 

امتیاز
  • امتیاز کل

مطالب مشابه

نوشتن نظر
1)ابتدا نظرات دیگر را مطالعه نمایید و اگر سوال شما در آن ها نبود نظر خود را ارسال کنید
2)فقط نظرهای مربوط به این پست تایید می شوند
3)ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی ممنوع است
4)سوال هایی که نیاز به پاسخ بلند دارد را در انجمن بپرسید